Muzyka za darmo !Z pewnością kiedyś się zastanawiałeś jak fajnie by było mieć dostęp do najpopularniejszych utworów z całego świata i w dodatku za darmo.

Spotify to zbiór muzyki który na dzień dzisiejszy zawiera 7 110 612 utworów od największych wytworni muzycznych takich jak Sony music, Universal, EMI, Warner Music i kilku innych.

Żeby uzyskać darmowy dostęp do Spotify trzeba posiadać zaproszenie od osoby która ma konto premium lub zarejestrować swój email na www.spotify.com.
Nie liczył bym na szybkie uzyskanie zaproszenia od portalu. Osobiście czekałem kilkanaście tygodni.

Oczywiście zawsze można od razu kupić konto premium które oprócz dostępu do muzyki oferuje "Offline mode", lepsza jakość dźwięku 320kbps, możliwość zainstalowania programu w telefonie komórkowym i słuchanie otworów bez przerw reklamowych.

Sam interface programu jest bardzo przejrzysty i łatwy w obsłudze.Wystarczy w polu "search" wpisać nazwę artysty,utworu lub albumu i bezzwłocznie dostaniemy rezultat wyszukiwania.
W panelu po lewej stronie znajdują się dodatkowe opcje jak radio i kreator własnych list z utworami. Listy odtwarzania są zapisywane na serwerze, co umożliwia dostęp do nich z innego komputera.

Ogólnie Spotify to nowy sposób słuchania muzyki, który robi się z każdym dniem coraz bardziej popularny.

Poniżej zamieszam link do filmu który pokazuje jak wygląda i działa Spotify w wersji darmowej.

0 kommentarer:

Prześlij komentarz

Pokrewne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
Copyright © Binary Lab