Naughty, Naughty Sony Ericsson !
Pewien pracownik SE pisząc recenzje na znanym portalu prisjakt z pewnością chciał pomóc swojej firmie promując ich telefony i negatywnie oceniając konkurencje.
Ogólnie sprawa nie wyszła by na jaw gdyby użytkownik o nicku rik_2019, nie zaczął się żalić na forum, ze jego komentarze zostały skasowane.

Mianowicie napisał ze odradza wszystkim oceniania produktów, ponieważ wypowiedzi są i tak usuwane jeśli komuś się nie spodoba ze za wysoko ocenił telefony SE.
Oczywiście to wywarło wielkie zainteresowanie u innych forumowiczów, gdyż prisjakt.nu jest największym portalem w Szwecji porównującym ceny produktów i ocenianiu ich.
Długo nie trzeba było czekać na odpowiedz administratorów, którzy opublikowali wpisy jakie zamieścił rik_2019.
Jego recenzje były dość śmieszne. Wszystkie telefony pochodzące od SE dostawały 10 gwiazdek a inne produkty co najwyżej 2. W dodatku negatywne posty o konkurencji nie miały większej motywacji i w większości nich, polecał on telefon Sony Ericsson X1 lub inny tej samej marki.
Do wpisów została również opublikowana informacja ze adres IP z którego zostały wysłane posty, nalezą do koncernu Ericsson.

Ogólnie zastanawia mnie czy ta osoba robiła to z własnej woli, czy na zlecenie firmy.
Jakiś czas temu IDG napisało dość negatywną recenzje o telefonie komórkowym Sony Ericsson X10.
Redakcja została zasypana mailami od rozwścieczonych czytelników, którzy skrytykowali ich artykuł.
Wcale bym się nie zdziwił jak by to byli kolejni pracownicy Sony Ericsson, ponieważ ów telefon nie za dobrze wypadł również w testach przeprowadzonych przez inne redakcje.
Albo możne to po prostu szwedzka duma? :D

Źródło.

0 kommentarer:

Prześlij komentarz

Pokrewne

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 
Copyright © Binary Lab